"Vďaka koučovaniu s pani Žoldošovou sa pozerám na život v širších súvislostiach, lepšie vnímam potreby svojich zákazníkov a vidím na sebe pokrok aj v oblasti vlastného rozvoja. Vrelo odporúčam každému, kto chce v živote niečo dokázať a ide si za svojim cieľom."

Alica Bieliková
Mölnlycke, Sales Representative

Ivana v roli teamového kouča dokáže skvele zavnímať atmosféru v teame, upratať zbytočné emócie a motivovať členov k spoločnému cieľu. Jej zmysel pre štruktúru a konštruktívnosť a súčasne kreativita a vytrvalosť, dokázali doviesť skupinu veľmi efektívne k zaujímavému výsledku. To všetko v atmosfére dôvery a pozitívnej energie. Bol som prekvapený skrytým potenciálom môjho teamu.

Andrej Buchamér
Asbis, obchodný riaditeľ

Koučovanie s Ivanou Žoldošovou je otvorená cesta, na ktorej som stretla seba v pravdivých zrkadlách. Adaptácia a trpezlivost môjho kouča  na moje neštandardné požiadavky v tomto procese bola fantastická a aj preto táto cesta splnila viac ako moje očakávania!

Magdaléna Kontšeková
IICG, leasing manager

 

Referencie

"Coaching s Ivanou pre mňa znamená rozdiel medzi životom podľa okolností a životom, ktorý chcem žit. Pod jej vedením som dosiahla výrazné zmeny a aj s odstupom času ich hodnotím ako kľúčové" 

Lucia Machilová, IICG, PR manager

 

"Najprv som sa trochu obával faktu, že sme priatelia, bol som však prekvapený vysokou profesionalitou a náročnosťou na mňa, ako na klienta. Veľmi som si cenil hlavne systémovosť, empatiu a schopnosť analyzovat akýkoľvek problém a pretaviť ho do pozitívnej akcie. Ďakujem za možnost lepšie spoznať sám seba a naučiť sa rozvíjať svoje schopnosti."

Michal Mackov, marketing manager

 

"Koučovanie s Ivanou Žoldošovou je otvorená cesta, na ktorej som stretla seba v pravdivých zrkadlách. Adaptácia a trpezlivosť môjho kouča  na moje neštandardné požiadavky v tomto procese, bola fantastická a aj preto táto cesta splnila viac ako moje očakávania!

Magdaléna Kontšeková, IICG, leasing manager

 

„Myslím si, že Ivana má pre koučovanie prirodzený dar. Vytvorila bezpečnú atmosféru a vedela vždy kedy je ten správny čas „zatlačiť“ a kedy „ubrať“. Veľmi si cením, čo všetko som sa o sebe mohla naučiť, môj život získal novú dimenziu“

Dana Hrobáková, špecialista nákupu

 

„Neúnavná vytrvalosť, dôslednosť  a energia mojej koučky pri kladení otázok mi otvorila nové pohľady aj tam, kde už bolo zdanlivo všetko jasné“

Lucia Zapletalova, dizajnérka

 

„Musím priznať, že koučing mi v mnohých ohľadoch otvoril oči. Rozumiem svojim reakciám a mám v ich rukách. Získal som pocit sebaistoty a kľudu. Myslím, že do veľkej miery za tento výsledok vďačím aj samotnej osobnosti koučky. Má neuveriteľnú schopnosť ísť pod povrch a  čítať, či cítiť medzi riadkami. Svojou pozitívnou energiou ma vedela neustále motivovať a držať na ceste. Veľmi inšpiratívne. Ivana, ďakujem!“

Peter Kovařík, obchodný riaditeľ

 

„Bolo mi potešením byť zasvätená a prevedená koučingom u Ivany. Úprimne, nemala som predstavu o širke a výstupoch. Naučila som sa urobiť si v sebe poriadok, a to poriadny. Nie povrchný, rýchly. Moja koučka mi ukázala  jednoduchú cestu, ako si zadefinovať a následne aj zrealizovat cieľ. Vie klásť výborné otázky, nevzdáva sa, najmä keď spozoruje "ze nieco nejde / neda sa" :)“

Zuzana Mózová, Slovenská sporiteľňa, marketing manager

 

"Napriek mojim počiatočným neistým postojom voči tejto metóde, som bola veľmi milo prekvapená výsledkom. Moja koučka ma vždy dokázala postupne prevádzať procesom bez toho, aby som mala pocit, že vôbec nejakým procesom prechádzam alebo, že by som ním bola nejako proti mojej vôli vedená. A na moje milé prekvapenie som prišla k zaujímavým a dobrým odpovediam, s ktorými som spokojná."

Barbora Kostrecová, Avion Shopping Park, riaditeľka nákupného centra

 

"Vďaka koučovaniu s pani Žoldošovou sa pozerám na život v širších súvislostiach, lepšie vnímam potreby svojich zákazníkov a vidím na sebe pokrok aj v oblasti vlastného rozvoja. Vrelo odporúčam každému, kto chce v živote niečo dokázať a ide si za svojim cieľom."

Alica Bieliková, Mölnlycke, Sales Representative

 

"Ivana v roli teamového kouča dokáže skvele zavnímať atmosféru v teame, upratať zbytočné emócie a motivovať členov k spoločnému cieľu. Na jednej strane jej zmysel pre štruktúru a konštruktívnosť a na strane druhej kreativita a vytrvalosť, dokázali doviesť skupinu veľmi efektívne k zaujímavému výsledku. To všetko v atmosfére dôvery a pozitívnej energie. Bol som prekvapený skrytým potenciálom môjho teamu."

Andrej Buchamér, Asbis, obchodný riaditeľ

 

"Už na prvom stretnutí zo mňa opadli obavy z prínosu koučingu pre mňa. Bola som veľmi prekvapená, aké všetky oblasti môjho života, či už pracovné alebo osobné, viem poriešiť počas koučingu. Vďaka nemu som našla svoj "dreamjob", to čomu sa chcem venovať a čo ma napĺňa a ktorý momentálne už aj čiastočne vykonávam:)

Páčil sa mi prístup p. Žoldošovej, flexibilita pri dohodnutí si stretnutí a aj vedenie celého koučingu."

Eva Mackov